لطفا صبر کنید ...
حتما این را بخوانید که

چرا باید محتوای خود را در لیداوب منتشر کنیم ؟

انتشار مطالب به صورت رایگان
مقالات و ویدیوهای آموزشی

انتشار مقالات و ویدیوها در لیداوب کاملا رایگان است، شما می توانید از قدرت و شهرت لیداوب برای انتشار محتوای خود استفاده کنید.

آدرس شخصی (page)
https://lydaweb.com/username

محتوای شما به نام خودتان منتشر می شود و شما صاحب یک صفحه شخصی در لیداوب برای نمایش محتواها و عملکرد خود می شوید.

انتشار سریع و آسان مطالب
در کمتر از 24 ساعت

اگر محتوای شما طبق قوانین تعریف شده لیداوب ایجاد شده باشد، در صف قرار گرفته و کمتر از 24 ساعت منتشر خواهد شد.

کسب درآمد
محتواتو بفروش

شما می توانید محتوای خود را به صورت رایگان و یا در ازای پرداخت وجه در اختیار کابران قرار دهید و از فروش آن کسب درآمد کنید.

کسب شهرت و افزایش بازار کار
محتوا بزار که تخصصت دیده بشه

میتونی با گذاشتن محتوا تخصصت خودتو به رخ همه بکشی و خودتو معروف کنی و بازار کار خودتو گسترش بدی

دریافت امتیاز از لیداوب
محتوا بزار از خدمات رایگان استفاده کن

ما برای شما سطوح مختلفی در نظر گرفته ایم . اگر شما به سطح کاربر طلایی برسید می توانید از تمامی خدمات سایت به صورت رایگان استفاده کنید.

می دانید که باید

چه نوع محتوایی را منتشر کنیم ؟


ویدیو های آموزشی

شما می توانید آموزش های خود را به صورت تک ویدیویی و یا در صورت طولانی بودن آموزش، آن را به صورت دوره های آموزشی منتشر کنید.

مقالات

کاربرانی که علاقه مند به نوشتن هستند، می توانند آموزش های خود را به صورت متنی (مقاله) منتشر کنند. آموزش های متنی هم میتواند به صورت تکی یا دوره های آموزشی باشد.

باید بدانید که

نحوه همکاری و شرایط تسویه حساب چگونه است ؟

  • درصد همکاری با لیداوب چگونه است ؟

    لیداوب برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از مصرف کننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و در لیداوب قرار داده شود، ٪60 از فروش به تولیدکننده تقدیم می شود. اما اگر میزان فروش هر دوره آموزشی یا تک ویدیو آموزشی از سقف 5,000,000 تومان بالاتر رفت میزان 80% از فروش محصول به شما تعلق خواهد گرفت. لیداوب محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.

  • محتوای من چقدر می ارزد؟

    ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما لیداوب بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

  • شرایط تسویه در لیداوب چگونه است ؟

    در پنل کاربری شما لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. لیداوب در روز پانزدهم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.

آموزش در لیداوب

از مقالات و ویدیو های آموزشی خودتان کسب درآمد کنید!

جدیدترین سرویس ما برای دوستان متخصص و خوش بیان در زمینه طراحی وب ارائه شد. این سرویس به شما این امکان را می دهد که به آسانی مقالات و یا ویدیو های آموزشی خود را در لیداوب منتشر کنید. فرصت مناسبی است که بدون داشتن وب سایت و یا وبلاگ و مهم تر از همه بدون هزینه، مطالب خود را در لیداوب منتشر کنید و مهم تر از همه با فروش آنها کسب درآمد کنید. همین حالا شروع کنید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.