در حال بارگزاری ...

لاراول

برترین ها

آخرین ارسالی ها

استفاده از Laravel Snooze برای ارسال خودکار اعلان‌ها و یادآوری‌ها

برای ارسال خودکار اعلان‌ها و یادآوری‌های آینده در فریم ورک لاراول، پکیجی به نام Laravel Snooze طراحی شده است که در این مقاله از لیداوب به آن خواهیم پر..

راه اندازی خودکار اپلیکیشن لاراول با Laravel Initializer

Laravel Initializer پکیجی در لاراول است که به شما امکان راه اندازی خودکار اپلیکیشن لاراول در یک محیط جدید را می‌دهد. با ما همراه باشید...

اعلان‌های لاراول را به صورت یک تماس تلفنی ارسال کنید

در این مقاله کوتاه از لیداوب به شما آموزش خواهیبم داد که چگونه نوتیفیکیشن‌های لاراول به تماس تلفنی تبدیل کنید. برای یادگیری این مبحث در ادامه مقاله با..

تأیید مجدد رمز عبور کاربران در لاراول ۶.۲

فریم ورک لاراول به تازگی یک ویژگی جدید به نسخه ۶.۲ خود اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد که بتوانید از کاربر درخواست کنید که در زمان دسترسی کاربر ..

بهبود عملکرد Subqueryها در لاراول ۶

در صورتی که از فریم ورک لاراول برای ساخت اپلیکیشن‌های تحت وب خود بهره می‌برید، می‌توانید از قابلیت‌های کارآمدی که در نسخه ۶ این فریم ورک ارائه شده است..

آموزش آپلود فایل در لارول

زمانی که در لاراول عکسی را آپلود می‌کنید، در واقع عکس خود را در یک رسانه ذخیره سازی مانند سیستم فایل محلی، Amazon S3 یا حتی منبع ذخیره سازی ابری Racks..

تنظیم اعلانات برای کاربران مشترک (Subscribed Users) در لاراول

در این آموزش از لیداوب، چگونگی تنظیم اعلان‌ها یا نوتیفیکیشن‌ها را برای کاربران مشترک (Subscribed Users) در لاراول را بررسی خواهیم کرد. برای یادگیری بی..

استفاده از VueJS و جی کوئری برای حذف یک پاسخ در لاراول

در این آموزش از لیداوب به بررسی نحوه استفاده از VueJS به همراه جی کوئری در لاراول خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید...

نحوه ایجاد پروفایل کاربر در برنامه لاراول

در این قسمت از آموزش در لیداوب به بررسی نحوه ایجاد پروفایل‌های کاربری در برنامه‌های لاراول خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید...

احراز هویت کاربران برای حذف یک پاسخ در لاراول

در این آموزش از لیداوب، سعی داریم نحوه پیاده سازی این سیاست را در لاراول دنبال کنیم.در ادامه این مقاله آموزشی با ما همراه باشید...

پیکربندی فرم و دکمه برای ارسال درخواست‌های Post

در این آموزش از لیداوب، نحوه پیکربندی فرم و دکمه را برای ارسال درخواست‌های Post آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید...

هایلایت محتوای جدید برای بازدید کنندگان بازگشتی در لاراول

در این قسمت از آموزش در لیداوب به بررسی نحوه برجسته کردن محتوا جدید برای بازدید کنندگان در حال بازگشت می‌پردازیم. با ما همراه باشید.نحوه..

ثبت فعالیت های کاربران در پایگاه داده لاراول

ثبت فعالیتهای کاربران و ردیابی آن‌ها یکی از ویژگی‌های جذاب برای هر وب سایتی محسوب می‌شود. ثبت فعالیت کاربران را می‌توان برای تجزیه و تحلیل علاقه‌مندی‌..

صفحه خطای Ignition در لاراول ۶

یکی از ویژگی‌های جدیدی که به لاراول نسخه ۶ اضافه شده است، صفحه خطای Ignition است که عملیات ردیابی و رفع خطاها و باگ‌ها را در این فریم ورک به..

قابلیت محلی سازی (Localization) در لاراول

در این مقاله کوتاه از لیداوب، درباره قابلیت محلی سازی (Localization) در لاراول بحث خواهیم کرد. با ما همراه باشید.همانطور که می‌دانید، فریم ور..