در حال بارگزاری ...

اندروید

برترین ها

آخرین ارسالی ها

زبان های مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید

تصمیم گرفته‌اید برنامه نویسی اندروید یاد بگیرید ؟ پس اول باید از بین این چند زبان برنامه نویسی اندروید یکی را برای شروع کار انتخاب کنید..

آشنایی با اصطلاحات برنامه نویسی اندروید | قسمت دوم

مانیفست، مجوز، حداقل SDK، اکتیویتی و چرخه حیات از جمله اصطلاحات پر کاربرد در برنامه نویسی اندروید به حساب می‌آیند. همراه لیداوب باشید تا به بررسی..

آشنایی با اصطلاحات برنامه نویسی اندروید | قسمت اول

گرادل، SDK، NDK و API از جمله اصطلاحاتی هستند که برنامه نویسان اندروید با آن‌ها مواجه می‌شوند. همراه لیداوب باشید تا با این اصطلاحات بیشتر آ..

روش های درآمدزایی از برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید یکی از پر درآمدترین شاخه‌های برنامه نویسی به حساب می‌آید. روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از اپلیکیشن‌های اندور..

چرا باید سراغ برنامه نویسی اندروید برویم؟

اندروید یکی از محبوب‌ترین و پر درآمد‌ترین شاخه‌های برنامه نویسی است. این محبوبیت از دلایل مختلفی نشات می‌گیرد که درآمد بالا و گستر..

ساخت UI (رابط کاربری) ساده در اندروید

اگر شما اندروید استودیو را بر روی سیستم خود نصب کرد‌ه‌اید و به ساخت نرم افزار اندروید علاقه دارید , در این قسمت طریقه ساخت رابط کاربری یا user interga..

طریقه نصب و کار با اندروید استودیو | قسمت دوم

اگر به شروع کار با نرم افزار اندروید استودیو علاقه دارید در این درس با لیداوب همراه باشید. در این درس به شما طریقه ساخت اولین پروژه را خواهیم آموخت...

طریقه نصب و کار با اندروید استودیو | قسمت اول

پس از خواندن این مقاله آموزشی،‌ شما به راحتی نصب اندروید استودیو روی سیستم عامل MAC را انجام خواهید داد. به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورت علاقه به توسعه..

چگونه گوشی تلفن همراه را به وب سرور تبدیل کنیم

شما می‌توانید با مطالعه این آموزش کوتاه، گوشی تلفن همراه هوشمند خود را به یک وب سرور تبدیل کنید...

معرفی Android Activity در کوتلین

اگر می‌خواهید با طریقه ساخت Activity در Android Studio به وسیله کوتلین آشنا شوید، در قسمت اول این دوره آموزشی با لیداوب همراه باشید...

ساخت اولین پروژه اندروید در Android studio

اگر همیشه دوست داشتید یاد بگیرید چطور با استفاده از اندروید استودیو یک اپلیکیشن بسازید، در این مقاله از لیداوب آموزش Android Studio در اختیار شما قرار..