معرفی عالی ترین گالری‌ های طراحی وب CSS

CSS یک زبان صفحه گسترده است که در حال حاضر قدرتمندتر از همیشه است. CSS دیگر فقط زبانی برای استایل دادن به وب سایت‌های HTML نیست بلکه یک زبان برنامه نویسی به شمار می‌رود.


کدنویسان امروزه از CSS برای طراحی سایت و همچنین ایجاد موارد خلاقانه‌ای مانند فونت‌های آیکونی، انیمیشن و خیلی چیزهای دیگر استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید برای ایجاد کارهای خلاقانه با CSS برای پروژه‌های خود الهام بگیرید، در این مقاله از لیداوب منابعی برای ایده گرفتن به شما معرفی می‌شود.

معرفی عالی ترین گالری‌ های طراحی وب CSS

۱. Awwwards

گالری طراحی وب CSS

Awwwards یک وب سایت انجمنی برای طراحان وب مستقل و آژانس‌های طراحی است که بهترین کارهای خود را با بقیه دنیا به اشتراک می‌گذارند. این وب سایت مملو از انواع وب سایت‌هایی است که با زبان‌های برنامه نویسی مختلف مثل HTML و CSS ساخته شده‌اند. می‌توانید وب سایت‌های برندهای مشهوری مانند Nike ،Uber ،Ferrari را در این وب سایت مشاهده کنید.

۲. Best Website Gallery

گالری طراحی وب CSS

این گالری در واقع نمایشگاهی از محبوب‌ترین وب سایت‌ها با طراحی‌های منحصر به فرد است. یکی از ویژگی‌های جالب این وب سایت این است که به شما امکان جستجو و گردش در میان وب سایت‌ها را بر‌اساس رنگ‌ها آن‌ها می‌دهد. آنچه که گالری Best Website Gallery را خاص می‌کند، دخیل بودن سلیقه سازنده در به روز رسانی این آرشیو است. 

۳. Behance

گالری طراحی وب CSS

Behance یک رسانه اجتماعی محبوب می‌باشد که توسط کمپانی Adobe ایجاد شده است و به طراحان حرفه‌ای امکان ایجاد پورتفولیوی آنلاین برای نمایش کارهای خود را می‌دهد. این سایت مملو از انواع مختلف طراحی، mockup، پروتوتایپ وب سایت‌ها و چیزهای رایگان دیگر است. در Behance می‌توانید از طراحان دیگر یاد بگیرید و از اشتباهات آن‌ها اجتناب کنید.

۴. CSSMania

گالری طراحی وب CSS

اگر وارد این وب سایت شوید احتمالا چند ساعتی در آن مشغول گشت و گذار باشید. CSSMania دارای آرشیوی ماهانه است که از سال ۲۰۰۴ شروع شده و پر از وب سایت‌های مختلف برای ایده گرفتن و الهام بخشی به شما است. وب سایت‌هایی که در CSSMania قرار داده می‌شوند، ۱۰ دلار هزینه پرداخت می‌کنند. بنابراین، فقط طراحانی که به کار خود اعتماد دارند این هزینه را تقبل کرده و سایت خود را در این پلتفرم قرار می‌دهند.

۵. CSS & Design Gallery

گالری طراحی وب CSS

گالری طراحی وب Design Shack دارای وب سایت‌های زیبایی است که از CSS در طراحی خود استفاده کرده‌اند و شما می‌توانید آن‌ها را بر‌اساس نوع وب سایت یا رنگ بندی، جستجو کنید. این وب سایت به طور مرتب توسط اعضای انجمن سایت به روز رسانی می‌شود. پروفایل هر وب سایت دارای پالتی است که رنگ‌های به کار رفته در آن را نشان می‌دهد.

مطالعه بیشتر در لیداوب:

۶. SiteInspire

گالری طراحی وب CSS

SiteInspire یک گالری بزرگ از وب سایت‌هایی با طراحی‌های خیره کننده است که بر‌اساس استایل، نوع، موضوع و پلتفرم هر وب سایت، سازمان‌دهی شده و کار شما را برای جستجوی گالری آسان می‌کند. این گالری بیشتر روی وب سایت‌های تعاملی تمرکز دارد. بنابراین، اگر قصد طراحی و سایت چنین وب سایتی را دارید، این گالری می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

۷. CSS Nectar

گالری طراحی وب CSS

CSS Nectar هم مانند Awwwards نمایشگاهی از وب سایت‌های زیبا است که وب سایت‌های زیبا را انتخاب کرده و هر ساله برنده زیباترین وب سایت را انتخاب می‌کند تا در سایت معرفی شود. سیستم رتبه بندی و امتیازدهی این سایت بسیار منحصر به فرد است. رتبه نهایی هر سایت بر اساس طراحی، کدنویسی و خلاقیت تعیین می‌شود.

۸. CSS Design Awards

گالری طراحی وب CSS

وب سایت دیگری که بهترین وب سایت‌های CSS را نمایش می‌دهد و شامل طراحی لوگو، مقالات و مصاحبه با طراحان هم می‌باشد CSS Design Awards است. این وب سایت طراحی را بیشتر از سایت‌های دیگر جدی می‌گیرد. طرح هر وب سایتی که به این گالری معرفی می‌شود توسط تیمی متشکل از ۱۰۰ داور بین المللی از سراسر دنیا، بررسی و تایید شده و رتبهای برای آن در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، می‌توان مطمئن بود که فقط وب سایت‌های درجه یک در این گالری قرار دارند.

۹. PatternTab

گالری طراحی وب CSS

وب سایت PatternTab که به Zurb، توسعه دهنده فریم ورک Foundation تعلق دارد در واقع یک گالری از طراحی‌های زیبای وب سایت‌ها بوده و شما می‌توانید با استفاده از این وب سایت از ترندهای روز طراحی مطلع شوید که برای طراحی وب سایت‌های منحصر به فرد، بسیار مهم است. چون سازگاری در طراحی نقش مهمی در طراحی موثر وب سایت ایفا می‌کند.

۱۰. Unmatched Style

گالری طراحی وب CSS

گالری الهام بخش Unmatched Style دارای صدها وب سایت زیبا بوده و در بیش از پنجاه دسته بندی مختلف سازماندهی شده است. شما می‌توانید خیلی راحت در این وب سایت گردش کرده و برای موضوع خاصی که روی آن کار می‌کنید، ایده بگیرید. این گالری برای پذیرش وب سایت‌ها دارای دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای است. بنابراین، می‌توانید مطمئن باشید که در این گالری فقط بهترین‌ها جای دارند.

مقالات مرتبط در لیداوب:

آیا تا به حال از این گالری‌ها دیدن کرده‌اید؟ اگر نه، این بهترین فرصت است که سری به این سایت‌ها بزنید و از نمونه‌های طراحی سایت موجود در آن‌ها لذت ببرید. با مقالات تخصصی ما در لیداوب همراه باشید، ما بهترین مطالب روز طراحی وب را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.