در حال بارگزاری ...

معرفی بهترین وب سایت های دارای طراحی تایپوگرافی

توسط الهام غایب
آخرین به روز رسانی سه شنبه 29 مهر 1399

انتخاب تایپوگرافی مناسب که خوانایی، افکت تصویری و آرایش زیبایی داشته باشد باعث جذابیت بالاتر وب سایت و UX بهتر می‌شود.  طراحانی که به تایپوگرافی وب سایت هم اهمیت می‌دهند رو به افزایش

انتخاب تایپوگرافی مناسب که خوانایی، افکت تصویری و آرایش زیبایی داشته باشد باعث جذابیت بالاتر وب سایت و UX بهتر می‌شود. 


طراحانی که به تایپوگرافی وب سایت هم اهمیت می‌دهند رو به افزایش است. چون آن‌ها به اهمیت این عنصر در جذب ابتدایی کاربر واقف بوده و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. در ادامه مقاله در لیداوب با چند وب سایت طراحی تایپوگرافی آشنا خواهید شد.

بهترین وب سایت های دارای طراحی تایپوگرافی

۱. Pittori Di Cinema

طراحی تایپوگرافی

استایل طراحی بزرگ تایپوگرافی در این وب سایت بسیار چشم‌گیر و جلب توجه کننده است. به همین دلیل، به یکی از محبوب‌ترین ترندهای طراحی تایپوگرافی وب در سا‌لهای اخیر تبدیل شده است. این وب سایت یک صفحه‌ای از این ترند استفاده کرده و توجه کاربر را به خود جلب می‌کند.

مشاهده دمو

۲. Noaka

طراحی تایپوگرافی

این سایت با هدف کمک به کاربران برای یافتن کتاب‌هایی که نیاز دارند، با استفاده از تایپوگرافی عمودی به صورت یک قفسه کتاب واقعی طراحی شده است. کاربران می‌توانند روی متون عمودی کلیک کنند تا جزئیات کتاب برای آن‌ها نمایش یابد.

مشاهده دمو

۳. Iglucraft

طراحی تایپوگرافی

استفاده از تایپوگرافی زیبا با تصاویر چشم نواز همیشه یک ترکیب فوق‌العاده است. این وب سایت از این ایده بهره گرفته و محصولات خود را یکی یکی نمایش می‌دهد.

مشاهده دمو

۴. QWIC

طراحی تایپوگرافی

این وب سایت تجارت الکترونیک از شبکه‌های شکسته برای تقسیم سایت به ناحیه‌های مختلف و ترکیب عکس و متن استفاده می‌کند و برای کاربران جذابیت بصری ایجاد می‌کند که می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را راحت‌تر پیدا کنند.

مشاهده دمو

۵. Cambridge International School

 

طراحی تایپوگرافی

این وب سایت آموزشی به عنوان پایگاه رسمی مدرسه بین المللی کمبریج در روسیه از یک راهبری جذاب و کاربردی برای جذب کاربر استفاده کرده است. طراحی تایپوگرافی آن شامل متن‌هایی در اندازه‌های مختلف است.

مشاهده دمو

۶. Reflektor Digital Website

طراحی تایپوگرافی

این وب سایت آژانس طراحی از یک طرح علمی تخیلی و فونت‌های منحصر به فرد سه بعدی استفاده کرده و آن را با افکت‌های سیال و درخشان بودن ترکیب کرده است. این طراحی جذاب و استفاده از صوت، باعث ایجاد تجربه هنری و حرفهای می‌شود.

مشاهده دمو

۷. Eleven Plants for Dum Dum

طراحی تایپوگرافی

استفاده از متن خالص یکی از کارامدترین متدهای طراحی برای ایجاد وب سایت مینیمال است. این وب سایت گل و گیاه از این متد استفاده کرده و یک تایپوگرافی فوق‌العاده را با استفاده از کلماتی با فونت‌ها و اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف ایجاد کرده است.

مشاهده دمو

۸. BuzzworthyStodio

طراحی تایپوگرافی

به غیر از فونت، اندازه، استایل، سایه‌ها، جهت و رنگ متن‌ها هم فاکتورهای بسیار مهمی هستند که بر طراحی تایپوگرافی تاثیر می‌گذارند. در این وب سایت، طراحان هوشمندانه از کنتراست رنگی برای ایجاد یک تایپوگرافی زیبا و چشم‌گیر بهره برده‌اند.

مشاهده دمو

۹. Batenka

طراحی تایپوگرافی

این وب سایت مستقیما از تایپوگرافی و چینش روزنامه‌های قدیمی پیروی می‌کند. بنابراین، خوانندگان مسن می‌توانند خیلی راحت محتوا را بدون تغییر عادت مطالعه ای خود، مطالعه کنند.

مشاهده دمو

۱۰. Meat Agency

طراحی تایپوگرافی

استفاده از عنوان با حروف بزرگ هم یکی دیگر از ترندهای طراحی تایپوگرافی است که باعث برجسته‌تر شدن محتوا می‌شود. استفاده از رنگ‌های روشن هم به جذب کاربر کمک می‌کند.

مشاهده دمو

مطالعه مقالات بیشتر در لیداوب:

با مقالات تخصصی ما در لیداوب، می‌توانید به تمام اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه طراحی سایت دسترسی داشته باشید. همچنین، ما مشتاق دریافت نظرات و سوالات شما کاربران عزیز در بخش دیدگاه‌های سایت هستیم.

دیدگاه ها

دیدگاه ها : 0


متاسفانه فقط اعضای سایت قادر به ثبت دیدگاه هستند

رایگان

اشتراک گذاری در
سورس خرید و فروش ارزهای دیجیتال
ثبت امتیاز
0.7 (3 رای)

   لطفا صبر کنید ...