جستجو ...


آموزش لاراول : آموزش پایه لاراول 5.5

ما در کتابخانه آنلاین لیداوب، قصد داریم با تهیه دوره‌های مختلف آموزش طراحی سایت، تمام مراحل طراحی یک وب سایت را با استفاده از جدیدترین و محبوب‌ترین ابزار طراحی وب به شما آموزرش بدهیم که دوره آموزش لاراول 5.5 یکی از پرمخاطب‌ترین این دوره‌ها است.

برای آشنایی بیشتر با لاراول بخوانید:

لاراول چیست و چرا به محبو‌ب‌ترین فریم ورک PHP تبدیل شده است

در توضیح این دوره و فریم ورک لاراول، باید گفت که لاراول یکی از محبوب‌ترین فریم ورک‌های زبان PHP است. PHP فریم ورک‌های متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به Yii ،Cakephp ،codeigniter ،Nette ،simfony اشاره کرد. اما از میان تمام این فریم ورک‌ها، لاراول در مدت زمان کوتاهی توانسته نظر جامعه برنامه ‌نویسان را به خود جلب کند.

مهم‌ترین ویژگی‌ لاراول سرعت بالا و همچنین سادگی و سهولت کار با‌ آن است. اگر شما یک برنامه نویس حرفه‌ای PHP هستید و با فریم ورک‌های متعددی کار کرده‌اید و هم اکنون به دنبال کاملترین فریم ورک زبان PHP هستید، پیشنهاد ما استفاده از فریم ورک لاراول است. نکته مهم در استفاده از این فریم ورک این است که سازندگان آن و همچنین جامعه کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، به صورت کامل از آن پشتیبانی می‌کنند. همچنین، سایت http://laravel.com از زمان انتشار سومین نسخه لاراول در فوریه سال ۲۰۱۲ توسط سازندگان این فریم ورک ایجاد گردید که امکان دستیابی به یک داکیومنت قوی را برای کاربران خود آورده است. این سایت اصلی‌ترین منبع آموزش فریم ورک لاراول برای برنامه نویسان PHP است.

مقالات لیداوب از داکیومنت قوی ارائه شده در این سایت استفاده کرده و آن‌ها را به زبانی ساده تر برای شما بازگو می کند. اگر شما یک برنامه نویس PHP هستید اکنون زمان آن رسیده است که یادگیری این فریم ورک محبوب را در اولویت قرار دهید.

متاسفانه فقط اعضای سایت قادر به ثبت دیدگاه هستند
دیدگاه ها (4)

در حال بارگزاری ...